turkish music

turkish music
turkish music

Още за Турция

Още за Турция

Новини ОТ и ЗА Турция:
.
Моята страст- Турция,най-доброто от Турция:
.
Вкусните гозби,турските гозби:
.
Turkish music
.
Турски книги,книги за Турция:

The voice of minare/Гласът на Минарето

петък, 4 декември 2009 г.

Си Ен Ен Тюрк: Българският изпълнител Азис става популярен чрез Фейсбук и сред турските музикални фенове !

Videoları internette tıklanma rekoru kıran Bulgar şarkıcı Azis Facebook sayesinde Türk müzikseverler tarafından tanınmaya başladı. Daha çok "aykırı" tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Azis ülkesinin en çok kazanan şarkıcılarından biri.
Peki kimdir bu Azis?
Peki kimdir bu Azis?

Tam adı Azis Milana. Azis öncelikle fiziğiyle, makyajıyla, kıyafetleri ve düzgün fiziğiyle dikkat çekiyor. Upuzun bacaklar, platin sarışınlık ve keçi sakal üçlemesi Azis'i ülkesi meşhur etmeye yetti bir de "Bulgaristan'ın popstarı" unvanını da aldı.

Her yaptığı ülkesinde skandal olan şarkıcı erkek arkadaşıyla TV şovlarında öpüşmesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti ve ardından da onunla evlendi.

Azis bir de taşıyıcı anne bulup çocuk sahibi olunca ülkesinde gündemin üst sıralarından inmedi. Skandallara rağmen Azis’in şu an kendi adını taşıyan bir parfümü, ülkesinin en büyük GSM operatörüyle yaptığı yüklü miktarda sponsorluk anlaşması ve tıka basa dolan konserleri mevcut.

Azis Milana Türkiye'de de "Zabravi me" adlı şarkısının klibinin Facebook'ta paylaşılmasıyla tanınmaya başladı.


>>>

Си Ен Ен Тюрк: Българският изпълнител Азис става популярен чрез Фейсбук и сред турските музикални фенове !

04 декември 2009

София/Анкара. Българският изпълнител Азис става популярен чрез Фейсбук и сред турските музикални фенове, съобщава телевизионният канал Си Ен Ен Тюрк. Азик, който привлича вниманието повече чрез несъответстващо на нормите поведение, е един от певците, които печелят най-много в страната си. Истинското му име е Азис Милана. Той привлича внимание първо с физиката си, грима, облеклото и фигурата си. С дълги крака, платинено руса и козя брада той успя да стане популярен и да получи прозвището „попзвездата на България”. Всичко, което върши, се превръща в скандал в страната му. В ТВ шоута Азис се яви с приятеля си, целува се и накрая се ожени за него. Той стана и родител на дете осинови е дете, с което още повече разбуни духовете.
В същото време Азис е рекламно лице на парфюм и има договор с един от най-големите GSM оператори. В Турция той стана популярен чрез Фейсбук чрез клипа на песента „Забрави”.

Няма коментари:

MÜZIK TÜRLERINE GÖRE KATEGORILER